НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Первая лига. Победы Севастополя, Львова и Волыни ###

Первая лига. Победы Севастополя, Львова и Волыни
© Львов побеждает на выезде

Рядовий на перший погляд матч «Волині» проти не найсильнішого суперника мав для господарів та їх уболівальників більш, ніж важливе значення, адже відбувався він у день ювілею клубу. Рівно 50 років тому, 3 квітня 1960 року, була офіційно заснована новостворена луцька команда майстрів класу «Б», котра отримала назву «Волинь». На жаль, у переддень Паски луцький стадіон «Авангард» зібрав не так багато глядачів як того б хотілося, проте віддані прихильники волинян отримали від своїх улюбленців справжній подарунок у День народження клубу. Проте про усе по порядку...-

Господарі розпочали матч дуже жваво і уже в перші десять хвилин зуміли створити кілька чудових можливостей для взяття воріт. Так, перша ж атака лучан завершилась подачею Лопеса зліва в карний, де Літовченко потужно пробив головою – калінінців врятував кіпер. За кілька хвилин з правого краю з кута воротарського також головою замикав навісну подачу Сімінін – шкіряний пройшов поряд із «дев'яткою», а ще за мить Лопес, виконуючи штрафний метрів з тридцяти п'яти, наважився на удар по воротам і м'яч, перелетівши оборонців влучив у поперечку. Ну а завершився стартовий натиск волинян заслуженим взяттям воріт – Лопес подав кутовий з правого краю у центр карного, Кінаш випередив захисників і головою відправив м'яч у ворота – гол!

Відкривши рахунок, лучани не збавили обертів і продовжували атаки на ворота «Фенікса-Іллічівця» і створили достатньо моментів аби ще до перерви остаточно зняти питання про переможця зустрічі. Однак, у завершальній стадії підопічним Віталія Кварцяного відверто не щастило. Удари Лопес е влучив з семи метрів з гострого кута, удар Герасимюка здалеку у ціль не влучив, а підступний постріл Майкона Олівейри з-за меж карного зумів парирувати воротар. На 37-й хвилині новачок «Волині» Бабир поцілив у стійку, а згодом він же, скориставшись помилкою кіпера, підібрав шкіряного справа біля лицьової лінії і пробив по воротам – м'яч прокотився вздовж лінії воріт, а добити його у сітку не встиг ніхто з форвардів...-

Незважаючи на те, що у гольових моментах та ігровій ініціативі до перерви абсолютна перевага належала господарям поля, калінінці все ж намагалися грати на зустрічних курсах у атакуючий футбол – не засиджувалися в захисті, комбінували, зосередивши свої сили у півзахисті. Попри це, «Фенікс-Іллічівець», котрий загалом показав себе набагато цікавішою командою, аніж більшість тих, хто приїжджав до Луцька у поточному сезоні, мав один великий «мінус» - відсутність досвіду та належної майстерності у його молодих футболістів так і не дозволили гостям досягти своєї мети.

Після відпочинку ж справи у «Волині» пішли краще і вже на 47-й хвилині лучани збільшили свою перевагу. Пічкур, який замінив Лопеса, на лівому фланзі накрутив у карному двох оборонців і відкинув м'яч у центр під удар Кінашу – постріл Ярослава виявився точним – 2:0. Після цього гості «попливли» і гра надалі проходила виключно на половині поля калінінців. У лучан дуже вирізнялися старанністю Пічкур, котрий просто шматував лівий край, і новачок – двометровий бразильський нападник Леонардо да Коста. Щоправда, останньому продемонструвати своє вміння у грі на другому поверсі ніяк не вдавалося – після верхових подач м'яч ніяк не міг потрапити до Лео. Довелося бразильцю доводити що й у грі внизу він може показати себе не гірше. Вдалося це на 72-й хвилині – Павлов гарним пасом вирізав м'яч наліво, де ніким не прикриті виявилися Пічкур та да Коста. Леонардо підхопив шкіряного, увійшов в карний і чітко пробив повз воротаря, що вийшов на перехоплення – 3:0. А за якусь мить той же да Коста вправно зіграв у якості захисника у власному штрафному майданчику, вибив м'яч на Кінаша, а той переправив його наліво Герасимюку. Вихід капітана «Волині» на ворота завершився четвертим голом – справу було зроблено.

Уболівальники лучан у день ювілею дуже хотіли аби їхня команда довела рахунок до символічних «5:0». І нагоди для цього у господарів були, але АН Лісовий, ані Герасимюк, ані Павлов, попри гарні нагоди, у ціль не влучили. А на останній доданій хвилині Пічкур підхопив м'яча справа увійшов у карний і завдав, здавалося б, невідпорного удару, проте шкіряний пішов по висхідній траєкторії й пролетів над поперечиною. У підсумку – яскрава перемога «Волині», котра чудово прикрасила день її п'ятдесятиріччя.

«Волынь» - «Феникс-Ильичевец» - 4:0
Голы: Кинаш, 14, 48, Да Коста, 72, Герасимюк, 74.
«Волынь»: Ндое - Мостовой, Симинин, Ковалюк, Лопес (Пичкур, 46), Бабир (Павлов, 60), Кинаш (Лисовой, 78), Литовченко, Герасимюк, Шарпар (Гошкодеря, 21), М.Оливейра (Да Коста, 46).
«Феникс»: Литовченко - Коваленко, Титомир (Повальчук, 46), Панченко (Леонов, 46), Пономаренко, Луценко, Антонюк, Малый (Корольков, 65), Семинина, Блудов (Малюк, 66), Ивашко.
Предупреждения: Титомир, Ивашко.

«Энергетик» - «Севастополь» - 1:2
Голы: Семенюк, 87 - Плешаков, 40, Жабокрицкий, 67.
«Севастополь»: Сокоренко, Плешаков (Худобяк, 71), Шевелюхин, Култышев (Извеков, 59), Войнаровский (Бондарчук, 75), Жабокрицкий, Шевчук, Степанов (гололобов, 74), Меметов, Ференчак, Пискун.